Casa Aracati Prea Βίλα
Τοποθετημένη σε απόσταση 14 λεπτών με τα πόδια από Ashti Ma Parithosh στην πόλη Cruz (Ceara), η Casa Aracati Prea Βίλα προσφέρει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει δωμάτια εξοπλισμένα με μπαλκόνι, καναπέ και γραφείο.
Χρειάζονται περίπου 19 λεπτά με τα πόδια μέχρι Παραλία Prea.
Το κατάλυμα στη Casa Aracati Prea Βίλα έχει 6 υπνοδωμάτια. Βίλα προσφέρει επίσης 6 μπάνια.
Η Casa Aracati Prea Βίλα διαθέτει πισίνα για χαλάρωση.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ashti Ma Parithosh480 χλμ.
- Παραλία Prea636 χλμ.
- Praia do Prea1634 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Τζερικοακοάρα15 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Casa Aracati Prea Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Aracati Prea Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Τζερικοακοάρα από η Casa Aracati Prea Βίλα;
Η Casa Aracati Prea Βίλα απέχει 15 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Τζερικοακοάρα.